• Aktivity v ŠKD

• 15.10.2021 09:20
        • Milí rodičia,

v tejto časti webovej stránky našej školy vám každý mesiac prinesieme informácie o tom, ako vaše deti trávili čas v ŠKD a tiež uvidíte ukážky ich šikovnosti. Ako iste viete, tento školský rok máme v ŠKD 10 oddelení a každé má svoju vlastnú pani vychovávateľku a jedno oddelenie dokonca pána vychovávateľa. Každý mesiac sa výchovno vzdelávací program v ŠKD nesie v duchu konkrétnej témy, ktorá sa objavuje aj v denných tématických oblastiach výchovy (TOV), zameraných na spoločenské vedy, prírodu a ochranu životného prostredia, estetiku, získavanie pracovno technických zručností, telovýchovu a ochranu zdravia a samozrejme na podporu vzdelávania. TOV si vychovávatelia stanovili podľa rozvrhu dopoludňajšieho vyučovania a to tak, že každý deň sa venujú inej oblasti výchovy.

Ak ste zvedaví, ako to vyzeralo tento mesiac, čítajte pozorne ďalej naše blogy.