• Tím školskej televízie

• ŠKOLSKÁ TELKA TEL5ka

Naša školská telka je tím ôsmych žiakov 6. ročníka. Máme podobné aj odlišné záujmy, no spája nás minimálne jedno – chuť tráviť spolu čas a niečo zaujímavé vytvoriť. Pomáha nám pani učiteľka Vargová.

Často do nakrúcania a práce na scenároch zapájame aj žiakov z iných tried, dokonca aj učiteľov a členov rodiny (samozrejme aj tých štvornohých).

Máme veľa plánov, mnoho zaujímavých tém na spracovanie. Ak máte nejaký zaujímavý námet aj vy, ozvite sa!

Vaša Tel5ka

• Náš tím

• Radko Bábíček
          • Som strihačom školskej televízie. Strihám videá, lebo ma to baví a môžem sa naučiť veľa vecí. V školskej televízii robím rád kvôli zaujímavým videám, ktoré robíme, a ktoré máme v pláne urobiť.

• Daniel Mikulec
          • K tímu školskej televízie som sa pridal, pretože by som sa chcel stať hercom a moderátorom. Chcel som to skúsiť a CHYTILO MA TO!

Som rád, že to vyšlo a svoje rozhodnutie neľutujem.

• Jakub Januška
          • V školskej televízii robím, lebo ma baví pracovať s technikou. Konkrétne robím kameramana, scenáristu a momentálne sa chystám robiť aj strihača.

V školskej televízii máme super kolektív vrátane p. učiteľky Vargovej, ktorá nás vedie správnym smerom.

Naše plány sú vydávať zaujímavé videá a poviem Vám, je veľa materiálu, na ktorý sa môžete v blízkej budúcnosti tešiť.

• Natália Bartušová
          • Baví ma písať texty a práve preto som v školskej televízii scenáristka. Rada píšem rôzne druhy textov a rada pre ne získavam zaujímavé informácie.

• Petra Škulavíková
          • Mám 12 rokov a som žiačkou 6.A triedy. Mám rada psy, mačky a kone a  môj najobľúbenejší koníček je čítanie. A samozrejme rada robím v školskej televízii.

Najčastejšie v školskej televízii pomáham vyhľadávať informácie a tvoriť scenáre pre videá. Rada robím v školskej televízii, pretože vždy robíme zaujímavé videá a je nám veselo.

• Maximilián Pecka
          • Ja robím v školskej televízii strihača. Strihať videá ma baví, lebo si s kolegami vymieňame skúsenosti. Námety čerpáme zo vzájomnej spolupráce a zo života okolo nás.

• Samko Novodomský
          • Moja práca pôvodne BOLA  strihač ale momentálne som scenárista, pretože sa ešte potrebujem učiť strihať a teraz to nie je možné :(

• Samko Kopčok
          • Robím strihača a s technikou. V školskej telke robím rád, lebo chcem pomôcť a popri tom sa aj v mnohom zdokonalím.