• Tím školskej rozhlasovej skupiny TEA3

• NOVINKA na našej škole!

Už dva mesiace funguje na našej škole školský rozhlas, za ktorým stoja naši traja veľmi šikovní a talentovaní šiestaci .... Kto sú?

Nech sa páči, ponúkame Vám o nich bližšie informácie ...
            Ahojte!
            Náš školský rozhlas sme sa rozhodli pomenovať TEA 3. Možno ste si práve pomysleli, že sme názov len odkopírovali od televíznej stanice, ale opak je pravdou. Sú to naše iniciály – teda Tamara, Emma, Adam a číslo 3 zobrazuje nás troch. Relácia TEA 3 je každý pondelok na konci 2. alebo začiatku 3. hodiny. Zhrnieme si udalosti, ktoré sa udiali na našej škole predchádzajúci týždeň, a potom si povieme, čo zaujímavé nás čaká budúci týždeň. Taktiež sa venujeme našim oslávencom - zagratulujeme im k ich meninám alebo narodeninám. Ak má nejaký náš spolužiak obľúbenú pesničku, vždy na konci relácie mu ju v školskom rozhlase zahráme. A kto sa teda skrýva za TEA3?

• Náš tím

• Tamara Cabalová
          • T
            Ahoj,
            volám sa Tamara Cabalová a som žiačkou 6.A triedy. V TEA 3 som scenáristka. Teda
            vytváram texty, ktoré následne čítame v rozhlase. Niekedy si to vyžaduje veľa informácií, ale
            robím to s radosťou. Rada aj tvorím, kreslím, tancujem a hrám na klavíri.

• Emma Bulíková
          • E
            Ahoj,
            volám sa Emma Bulíková a som žiačkou 6.A triedy. Mám rada spev, tanec a herectvo. Som
            veľmi usmievavá. V TEA 3 pôsobím ako moderátorka, čo má nesmierne baví. :)

• Adam Boháč
            volám sa Adam a som žiakom 6.A triedy. V TEA 3 komunikujem s ostatnými žiakmi
            a zbieram potrebné informácie, ktoré potom použijeme v našich reláciách. Taktiež vymýšľam
            rôzne ankety a súťaže. Tiež som súčasťou žiackeho parlamentu. Vo svojom voľnom čase
            hrávam futbal. V škole ma baví matematika a fyzika.