• Riaditeľka:                                                                       PaedDr. Alena Jančeková

          Asistentka riaditeľky, vedúca prevádzky:                     Mgr. Irena Daliman         

          Zástupca pre I.st.:                                                            Mgr. Rastislav Vaľko

          Zástupkyňa pre II.st., kariérny poradca:                      PaedDr. Dana Pivovarníková

          Vedúca ŠKD:                                                                     Mgr. Soňa Slavkayová

          Vedúca inkluzívneho tímu, výchovný poradca:             Mgr. Oľga Kňazúrová

                            

          Triednictvo:

           

          1.A - Mgr. Marta Bělousovová

          1.B - Mgr. Magdaléna Madziková

          1.C - PaedDr. Katarína Michaličová

          2.A - Mgr. Jarmila Kušnírová

          2.B - Mgr. Zuzana Durecová

          2.C - Mgr. Miriam Dillonghová

          3.A - Mgr. Mária Maceková

          3.B - Mgr. Denisa Kmec

          3.C - Mgr. Svetlana Panenková

          4.A - PaedDr. Andrea Malová

          4.B - Mgr. Janka Almášiová

          5.A - Mgr. Gabriela Klačanská

          5.B - PhDr. Martin Kandra, PhD.

          6.A - Mgr. Miroslava Škvarková Maderová

          6.B - Mgr. Martina Musilová

          7.A - PaedDr. Marcela Vargová

          7.B - Mgr. Aleš Gaľa

          8.A - Mgr. Ivana Italy

          8.B - Mgr. Miroslav Barančík

          9.A - Mgr. Kornélia Kandrová

          9.B - Mgr. Lenka Žárová

           

          Netriedni učitelia:

          Mgr. Pavla Krnáčová – SJL, náboženská výchova - katolícka

          Mgr. Oľga Klátiková – náboženská výchova - evanjelická

          Mgr. Petra Horváth – ANJ

          Mgr. Nikoleta Kollárová – ANJ

          Ing. Ildikó Eštoková – chémia, matematika

          Ing. Eva Puškášová – fyzika, matematika, informatika

           

          Školský klub detí:

          1. oddelenie - Mária Tyborová

          2. oddelenie - PhDr. Alexandra Barančíková

          3. oddelenie - Mgr. Soňa Slavkayová

          4. oddelenie - Mgr. Nadežda Hrančová

          5. oddelenie - Mgr. Malvína Botlóová

          6. oddelenie - Mgr. Darina Ribárová

          7. oddelenie - Veronika Forgóová

          8. oddelenie - Bc. Alexandra Žáčiková

          9. oddelenie - Mgr. Tomáš Mišejka

          10. oddelenie - Ing. Zuzana Simanová

           

          Inkluzívny tím:

          Mgr. Oľga Kňazúrová -  vedúca inkluzívneho tímu, školský špeciálny pedagóg, výchovný poradca

          MSc. Iveta Kišš - školský psychológ

           

          Asistenti učiteľa: 

          Mgr. Daniela Bahnová

          Petra Krautová

          Mgr. Ivana Matúšová

          Mgr. Tomáš Mišejka

          Lucia Snopková

           

          Nepedagogickí zamestnanci:

          Ekonómka:              Emília Hájková

          Školník:                   Robert Riegel

          Upratovačky:           Helena Feriančeková

                                           Anna Matijková

                                           Bc. Soňa Roháčová

                                           Kristína Takácsová

           

          Každého zamestnanca ZŠ môžete kontaktovať cez Edupage.