• Školský rok
    • Predmet
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Krajské kolo

        • Michal Dirga

        • Kategória 1B - 3. miesto
        • Anglická olympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Martin Muráň

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Tomáš Šlank

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Maximilián Pecka

        • Kategória G - 1. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Maxim Hinca

        • Kategória G - 3. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Marek Memersheimer

        • Kategória G - 4. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Katarína Strešňáková

        • Kategória F - 1. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Jakub Činčurák

        • Kategória F - 2. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tomáš Gutten

        • Kategória F - 3. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Samuel Pavol Beňo

        • Kategória E - 2. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Max Kandra

        • Kategória E - 5. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tomáš Masarik

        • Kategória "Chlapci" - 3. miesto
        • Stolnotenisový turnaj · Okresné kolo · 2019/2020
        • Samuel Minárik

        • Družstvo "Chlapci"
        • Stolnotenisový turnaj · Okresné kolo · 2019/2020
        • Oliver Kubka

        • Družstvo "Chlapci"
        • Stolnotenisový turnaj · Okresné kolo · 2019/2020
        • Daniel Tvrdoň

        • Družstvo "Chlapci"
        • Stolnotenisový turnaj · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tomáš Masarik

        • Družstvo "Chlapci"
        • Stolnotenisový turnaj · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tomáš Gutten

        • Kategória F - 1.miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Katarína Strešňáková

        • Kategória E - 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Paulína Lacková

        • Kategória D - 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Michal Dirga

        • Kategória 1B - 1. miesto
        • Anglická olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020